13 жовт. 2021

Вічна пам'ять полеглим Захисникам України!

12 жовт. 2021

Профілактика булінгу

Відповідно до річного плану Вищетарасівського ліцею та з метою профілактики булінгу, з учнями Виводівської гімназії, Швидкою І.О (соціальним педагогом) було проведено ряд заходів:
11 жовт. 2021

У Вищетарасівському ліцеї

У Вищетарасівському ліцеї в рамках атестації вчителем Краснодемською Л. Ф. було проведено урок географії в 7 класі на тему «Географічне положення Африки. Історія дослідження»
8 жовт. 2021

Щира подяка

Педагогічний колектив та учні Вищетарасівського ліцею висловлюють щиру подяку директору ПП «Агрофірма«Борисфен» Халамаю Станіславу Олександровичу за надані подарунки для нашого закладу: для спортивного розвитку дітей – довгоочікуванні м'ячі (волейбольні, баскетбольні, футбольні); допомога в роботі вчителям – принтер; мрію багатьох учнів - квадрокоптер, який об'єднує сучасні технології, складну техніку і потреби аерофотозйомки. Базмежно Вам вдячні за подарунки!
7 жовт. 2021

Інформаційно - роз`яснювальна робота

Сьогодні, 7 жовтня 2021 року до Вищетарасівського ліцею завітали Інспектор ювенальної превенції лейтенант поліції Маслик Володимир Євгенійович, офіцери поліції Сівак Дмитро Петрович та Левада Олег Миколайович.
6 жовт. 2021

Мрії, втілені спільними зусиллями!

Мрії, втілені спільними зусиллями! Сьогоднішній день у Вищетарасівському ліцеї був особливим. Усміхнені обличчя дітей, щасливий блиск в очах – всі зібралися на урочисту подію: відкриття оновленого, наповненого сучасним обладнанням спортивного залу для наших початківців, здобувачів освіти нової української школи, для наших «нушиків»! Висловлюємо щиру подяку головним спонсорам - ФГ "Мацько В.О.", в наданні благодійної допомоги для реконструкції спортивної зали. Очільники фермерського господарства Володимир Олександрович та Тетяна Миколаївна дали потужний старт для втілення дитячих мрій. Зі словами вдячності звертаємося до усіх, хто приймав участь у ремонтних роботах, зокрема, старості нашого села Сіваку Олександру Володимировичу, батькам учнів , педагогічному колективу за те, що зуміли довести: разом – ми сила! Ми об’єднали наші зусилля і зробили цю прекрасну справу. Щасливі очі дітей були найбільшою винагородою для нас, дорослих. Ми бажаємо нашим учням спортивних рекордів та незламної волі до перемоги!
6 жовт. 2021

Протидія булінгу в учнівському середовищі

Сьогодні, 05.10.2021, у Вищетарасівському ліцеї зі здобувачами освіти 2, 3, 4а, 4б класів було проведено заняття з елементами тренінгу: ,, Протидія булінгу в учнівському середовищі". На заняттях з соціальним педагогом діти дізналися, що таке булінг, які види цькування існують, які ознаки має булінг, яку відповідальність несе булер та спостерігач, що ігнорував факти цькування. Діти ознайомилися з корисними порадами протидії булінгу, переглянули тематичні відеоматеріали.
1 жовт. 2021

З Днем Вчителя, колеги!

Шановні колеги, працівники та ветерани педагогічної праці, прийміть найщиріші вітання з нашим професійним святом. Бажаю всім нам впевненості, витримки, міцного здоров’я та сил. Нехай наша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай наші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги. Вчителем може стати не кожен, адже це професія, яка вимагає повної віддачі. Яка змушує діяти не розумом, а в основному серцем.
30 вер. 2021

Бабин Яр

Кажуть, коли вичерпується пам'ять, трагедії повторюються. Як і де зберігається пам'ять про Бабин Яр? Як не допустити повторення трагедії? Зрозуміти це допоможе нам сьогоднішній урок пам'яті " Бабин Яр - це наша незагойна рана..."
21 вер. 2021

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу з учнями 9-Б та 7 кл.проведено заняття з елементами тренінгу ,, Види булінгу та його профілактика в учнівському середовищі". Метою якого було попередження насильства та булінгу в ліцеї.