26 січ. 2021

УВАГА !!!

29 січня 2021 року, у п’ятницю, о 12.00 год. в актовій залі Вищетарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудуться батьківські збори для батьків майбутніх першокласників.
18 груд. 2020

А до нас завітав Святий Миколай!

З початком зими приходять зимові свята та розваги.
18 груд. 2020

напередодні Дня Святого Миколая

17 груд. 2020

Відкритий урок в 11 класі

У Вищетарасівській ЗОШ І-ІІІ ст. вчитель англійської мови Тініна В. М. в рамках атестації провела відкритий урок в 11 класі на тему «Заклади громадського харчування ».
15 груд. 2020

Немає переводу, добрим звичаям народу!

Доторкнутися до народних традицій своїх предків змогли й учні нашої школи, взявши участь у народознавчому квесті "Немає переводу, добрим звичаям народу!"
7 груд. 2020

Рішенням комісії по надзвичайним ситуаціям Мирівської сільської ради

Рішенням комісії по надзвичайним ситуаціям Мирівської сільської ради Вищетарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. 8 і 9 грудня працює в дистанційному режимі. До школи чекаємо учнів 10 грудня. Бажаємо всім здоров'я!
5 груд. 2020

Шкільнаолімпіада

#Шкільнаолімпіада в рамках програми #HealthySchools заради здорових і радісних школярів Вищетарасівської ЗОШ Вправи від дівчаток 2 класу.
4 груд. 2020

Стоп! Булінг!

під таким гаслом у 10 класі 4 грудня вчителем Чамановою І.М. було проведено годину спілкування з елементами тренінгу у рамках Всеукраїнської акції "Шістнадцять днів проти насильства".
20 лист. 2020

Бути толерантним - актуально в будь-який час.

Продовжуємо наш толерантний тиждень. Практичним психологом Поляковою А.І. було проведено цикл занять з учнями 5 та 10 класів, дякуємо за активність!
20 лист. 2020

Просвітницько-інформаційне повідомлення з метою інформування батьків та підвіщення рівня обізнаності дітей в правилах безпеки життєдіяльності.

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ Головне управління з питань надзвичайних ситуацій вкрай стурбоване станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків за 11 місяців 2020 року.