19 бер. 2021

Берегиня української літератури

У Вищетарасівському ЗЗСО до дня народження Ліни Костенко створено тематичну виставку « Берегиня української літератури ».
17 бер. 2021

День знайомств, нових вражень, драйву і позитиву!

16 березня 2021 р. в нашій школі вирували емоції. Справа в тому, що до нас завітала професійна і супер-драйвова команда Навчального центру «Кодацька Січ»
12 бер. 2021

14 березня. Саме ця дата є офіційним Днем українського добровольця.

14 березня. Саме ця дата є офіційним Днем українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини та зараз захищають рідну землю від загарбників.
11 бер. 2021

Поезії Тараса Шевченка

10 бер. 2021

У Вищетарасівському ЗЗСО з нагоди відзначення 207 – річниці від дня народження Т. Г. Шевченка було проведено такі заходи : - Інформаційна хвилинка «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій…» (4 клас, Колісник К. С.); - усний журнал «Т. Г. Шевченко – світова наша слава» (3-Б, Орлова Т. А.);
8 бер. 2021

Дорогі жінки !

Дорогі жінки ! Вітаємо зі святом жіночої краси і чарівності, весняного натхнення і світлої радості! У день 8 березня від щирого серця бажаємо постійного відчуття щастя, щоденної радості в душі, чарівних почуттів любові і ніжності, хорошого настрою і впевненості в собі! До привітань з святом приєднуються учні нашої школи
7 бер. 2021

Про попередження пожеж

Найвища цінність суспільства – людина.
5 бер. 2021

Підсумковий урок психології в 11 класі

04.03.2021 р. у рамках атестації Шарий В.А., вчителем , було проведено з використанням онлайнового сервісу LearningApps.org інтегрований підсумковий урок психології в 11 класі « Емоції та почуття людини. Стрес. Депресія. Види, причини , наслідки »
1 бер. 2021

До 150-річчя з дня народження Дочки Прометея

У Вищетарасівському ЗЗСО вшанували пам’ять геніальної поетеси Лесі Українки.
17 лют. 2021

Шановні батьки!

Сподіваємося, ви розумієте, що якість знань залежить від систематичного відвідування вашою дитиною занять у школі. Відповідно до Закону України «Про освіту» (Стаття 55. Права та обов'язки батьків здобувачів освіти) батьки зобов’язані: