Медіапростір

Із 2011 року наша школа включена в мережу експериментальних  шкіл області з упровадження медіаосвіти за темою «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних  закладів».

Творчою групою вчителів нашої школи було розроблено Концепцію шкільної медіаосвіти, основні положення якої відповідають завданням сформульованим у Концепції впровадження   державної  медіаосвіти, яку прийнято 20 травня 2010 року Президією Національної академії педагогічних наук  України.

В цьому документі були визначені головні завдання шкільної медіаосвіти, які полягають у сприянню формуванню :

Виходячи із цих завдань було вироблено модель формування єдиного інформаційного простору школи, яка охопила всі складові освітнього середовища.

Суть нашої моделі полягає в тісній співпраці школи, сім’ї і громади. У школі ми озброюємо дітей знаннями щодо медіакультури. надаємо їм потрібні уміння і навички. Працюючи із сім’єю, налаштовуємо батьків на правильне розуміння медіа, адже ази поведінки, культури закладаються саме в сім’ї. Через громаду і у громаді учні реалізують суспільно-корисні, соціально значущі проекти, де використовують набуті знання і уміння, демонструють високий рівень медіаграмостності.