17 вер. 2021

Випускники нашого закладу

Сьогодні, 17.09.2021, до Вищетарасівського ліцею завітали випускники нашого закладу - Салюк Данило та Ступак Станіслав. Хлопці провели профорієнтаційні бесіди з учнями 9-11 кл. З метою подальшого вступу до ,,ДНЗ" Запорізький центр професійно- технічної освіти водного транспорту, в якому на даний час вони навчаються.
11 вер. 2021

Хочу нагадати пост від 7 вересня 2021 року

Хочу нагадати пост від 7 вересня 2021 року: На святкуванні 30-річчя Дня Незалежності України у Мирівській ТГ всі бажаючі мали змогу долучитися до акції «СОЛОДКА ВДЯЧНІСТЬ ЗАХИСНИКАМ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ». Учнями Вищетарасівського ліцею зібрано та відправлено посилку із смаколиками та оберегами у військову частину, де зараз проходить службу наш земляк Кульба Анатолій Романович.
10 вер. 2021

#ШВИДШЕВИЩЕСИЛЬНІШЕ

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а щоб навчити цінувати його, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, в нашому ліцеї традиційно проводиться Олімпійський тиждень для учнів 1-11 класів. Не виключенням став і 2021рік.
7 вер. 2021

СОЛОДКА ВДЯЧНІСТЬ ЗАХИСНИКАМ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ

На святкуванні 30-річчя Дня Незалежності України у Мирівській ТГ всі бажаючі мали змогу долучитися до акції «СОЛОДКА ВДЯЧНІСТЬ ЗАХИСНИКАМ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ». І вже сьогодні учні Вищетарасівського ліцею зібрали та відправили посилку із смаколиками та оберегами у військову частину, де зараз проходить службу наш земляк Кульба Анатолій Романович. Нехай наші солодкі подаруночки підсолодять нелегку службу, а обереги, створені дитячими руками, завжди захищають Вас! Бажаємо мирного неба! Повертайтесь живими!
1 вер. 2021

Перше вересня велике і радісне свято

Ось і настав довгоочікуваний день для всієї дітвори – день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника.
31 серп. 2021

Відбулася спільна педагогічна рада вчителів Виводівської гімназії та Вищетарасівського ліцею

31.08.2021 року відбулася спільна педагогічна рада вчителів Виводівської гімназії та Вищетарасівського ліцею.Вітаємо з початком 2021-2022 навчального року. Бажаємо плідного всім навчального року, творчих злетів та нових досягнень на освітянській ниві, людського безмежного щастя, миру та добра.
24 серп. 2021

День незалежності україни

23 серп. 2021

До Дня Державного Прапора та 30-річчю незалежності України

До Дня Державного Прапора та 30-річчю незалежності України класний керівник Щека Н. А. провела усний журнал для здобувачів освіти 7 класу. Учениця 4-Б класу Несват Анастасія взяла участь у конкурси малюнків "Моя Україна!"
21 серп. 2021

ВЕЛОМАРАФОН-2021!!!

У Вищетарасівці вперше стартував патріотичний велопробіг «Місцями пам’яті» присвячений Дню Державного Прапора та 30-й річниці Дня Незалежності України!!!
19 лип. 2021

Закінчилися роботи по реалізації проекту Капітальний ремонт вимощення та ґанків

Нарешті в нашому освітньому заладі закінчилися роботи по реалізації проекту "Капітальний ремонт вимощення та ґанків Вищетарасівського закладу загальної середньої освіти".