20 трав. 2021

Майстер–клас

Сьогодні, 20.05.2021 р., у рамках Тижня безпеки дорожнього руху, на уроці «Захисту України» (вчитель Шарий В.А., Салюк О.Є.) медсестрою Кравцовою А.К. проведено майстер–клас з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП.
20 трав. 2021

Свято Букваря

Традиційне шкільне свято - свято Букваря - відбулося у 1 класі нашої школи. Прощавай, Букварику, в школі перший друже, Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже. Першокласники закінчили вивчати першу і найважливішу у своєму житті книгу - БУКВАР. Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався!
19 трав. 2021

Використання світлоповертальних елементів

18 травня 2021 року у Вищетарасівському ЗЗСО в 6, 10 класі проведено батьківські збори. Класні керівники Щека Н.А. та Чаманова І.М. провели роз’яснювальну роботу щодо використання світлоповертальних елементів в темну пору доби в умовах недостатньої видимості пішоходів. Батьками учнів 6 класу вже придбані стрічки.
19 трав. 2021

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху

Сьогодні, 19.05.2021 р., у рамках Тижня безпеки дорожнього руху з метою важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я школярів Реут С.О., вчитель предмету «Основи здоров’я», провела: уроки з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому» із здобувачами освіти 5-7 класів, урок образотворчого мистецтва у 5 класі «Створення макетів дорожніх знаків».
17 трав. 2021

У рамках 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху

У рамках 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху 17 травня 2021 року у Вищетарасівському ЗЗСО з метою пропаганди безпеки дорожнього руху та виховання дорожньої культури класоводами початкових класів, за участі медичної сестри школи Кравцової А.К., проведено бесіди «Безпека на дорозі та невідкладна домедична допомога». Здобувачі освіти отримали інформаційні буклети-пам’ятки «Безпека дорожнього руху».
13 трав. 2021

Блискавкозахист

Останнім часом кількість гроз з блискавками в Україні зросла у зв’язку з глобальним потеплінням і збільшенням вологості повітря.
8 трав. 2021

Капітальний ремонт вимощення та ґанків

Хочемо поділитися з вами довгоочікуваною новиною: завдяки фінансовій підтримці виконавчого комітету Мирівської сільської ради у Вищетарасівському ЗЗСО розпочалися роботи по реалізації проекту "Капітальний ремонт вимощення та ґанків"
7 трав. 2021

Шляхами ІІ світової війни

В ці травневі дні ми згадуємо про страшні жертви Другої світової війни, про великий подвиг і трагедію нашого народу.
5 трав. 2021

Сезонна традиція

Сезонна традиція спалювати листя щовесни та восени створює справжню екологічну катастрофу .Деякі такі багаття знищують сотні гектарів лісів та полів.
29 квіт. 2021

Міжнародний день танцю

29 квітня, в Міжнародний день танцю, учні нашої школи взяли участь у флешмобі "Танцюй у ритмі танцю"