13 груд. 2021

Новий рік у кожній школі.

Уже другий рік поспіль наша класна родина ( 3 клас) приймає участь у всеукраїнському проєкті "Новий рік у кожній школі. Наші подаруночки відправляємо до Горохівського ліцею імені І.Я.Франка Волинської області.
11 груд. 2021

Красуня і Чудовисько

Сьогодні наша малеча подорожувала до Мирівського БК, щоб подивитися казку "Красуня і Чудовисько ". Дякуємо організаторам за надану можливість поринути в світ казки. Дякуємо артистам Дніпропетровського оперного театру за чудові емоції!
2 груд. 2021

Один день в Армії

2 грудня 2021року, за доброю традицією у Вищетарасівському ліцеї відбулися спортивні змагання "Один день в Армії" присвячені Дню збройних сил України.
1 груд. 2021

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Не залишилися осторонь цієї проблеми і учні Вищетарасівського ліцею.

Атестація в дії.

29.11.2021р. в рамках проходження атестації педагогічних працівників учителем фізичної культури Сич В.І. був проведений урок з використанням інноваційних, інформаційних технологій для учнів 5 класу.
30 лист. 2021

Хочемо сердечно подякувати лікарям!

Хочемо сердечно подякувати лікарям та всім, хто в цій галузі, які своїм професіоналізмом і знаннями створюють диво. Ви золоті люди! Відчувати себе здоровим — це неймовірно цінне відчуття. Дякуємо Вам за все, що Ви робите. Ваша праця — безцінна.
30 лист. 2021

Підвищуємо цифрову грамотність разом!

Пропонуємо долучитися до масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”. Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність.
27 лист. 2021

Ура!!!

Ура!!! В понеділок чекає сюрприз наших першокласників, новенькі парти. Ми, батьки, висловлюємо слова вдячності Всім , хто замовив, придбав і привіз сучасні, красиві парти!!! ДЯКУЄМО!!!
26 лист. 2021

Найцінніше,що є в людини - це здоров'я.

Найцінніше,що є в людини - це здоров'я. Його не можна купити ні за які гроші. Єдине,що залишається-берегти і підтримувати своє тіло у формі. Заняття спортом - це приємний і доступний спосіб турбуватися про себе, про своє тіло.
26 лист. 2021

Чисте подвір'я

Колектив Вищетарасівського ліцею провели на території закладу операцію "Чисте подвір'я"