26 квіт. 2021

З нагоди 35-річчя від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції

З нагоди 35-річчя від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції у Вищетарасівському ЗЗСО проведено тематичні заходи: І. 1-4 класи – перегляд та обговорення відео «Казка про Чорнобиль» (класоводи Косовська О.О., Литвиненко Т.О., Ярмош Т.П., Орлова Т.А., Колісник К.С.); 5 клас – година спілкування «День Чорнобильської трагедії» (Литовченко О.М.); 6 клас – виховна година «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить» (Щека Н.А.);
21 квіт. 2021

ОБ'ЄКТОВІ ТРЕНУВАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Головним завданням проведення «Дня цивільного захисту»- це практична перевірка готовності Вищетарасівського ЗЗСО до ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення системи роботи із мирного часу у воєнний стан.

Заклик старости

Підтримуючи заклик старости села Сівака Олександра, з нагоди Всесвітнього дня довкілля колектив Вищетарасівського ЗЗСО дружньо та завзято взялися до справи. Внесли свою малесеньку частку в благоустрій нашого села, прибравши узбіччя вул. Центральної. Як гуртом батька легше бити, так разом легше залишити в минулому кричущу проблему засміченості території села.

День Землі

Щороку, 22 квітня, люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять річні яскраві і в той же час корисні заходи.

День довкілля та День Землі

У квітні традиційно відзначаються День довкілля та День Землі. Щоб привернути увагу учнів до екологічних проблем та виховання в них бережного ставлення до природи
15 квіт. 2021

UP – STUDY

4 квітня 2021 року здобувачі освіти 9 – 11 класів Вищетарасівського ЗЗСО долучилися до Першої Міжнародної Профорієнтаційної Онлайн Презентації щодо вибору найперспективніших спеціальностей для навчання у 2021 – 2022 роках, організованою освітньою програмою UP – STUDY.
12 квіт. 2021

Вітаємо з Днем Космонавтики!

Вітаємо з Днем Космонавтики! 60 років тому Юрій Гагарін став першою людиною, яка потрапила на орбіту Землі, а наш земляк Сергій Корольов - людиною, яка змогла створити таке визначне досягнення для людства.
30 бер. 2021

Генеральне прибирання

Сьогодні згуртовано, дружно, активно, з веселим настроєм колектив Вищетарасівського ззсо провели генеральне прибирання території школи та шкільного подвір'я.
26 бер. 2021

Атестація педагогічних кадрів

Атестація педагогічних кадрів – це надзвичайно важливий етап у діяльності освітнього закладу, який відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу.
19 бер. 2021

ТИЖДЕНЬ ОСНОВ ЗДОРОВ'Я

Мета превентивного виховання — це профілактика потраплянь дітей у ситуації, що можуть створити небезпеку їхньому здоров’ю та життю. Виховна робота у цьому напрямі передбачає не лише оволодіння учнями навичок особистого захисту у тій чи іншій небезпечній ситуації. Її головне завдання — прищепити дітям основи соціальної культури, навчити бути обачними, самоорганізованими і дисциплінованими.