23 лист. 2021

Вибори Лідера учнівського самоврядування на 2021-2022

у Вищетарасівському ліцеї відбулися вибори Лідера учнівського самоврядування на 2021-2022
21 лист. 2021

День Гідності та Свободи.

21 листопада Україна відзначить День Гідності та Свободи.
21 лист. 2021

Вищетарасівський ліцей щиро вітає працівників сільського господарства з їх професійним святом!

ітаємо зі святом усіх, хто працює на землі! Люди і земля – найцінніше, що у нас є. А люди, які працюють на землі, викликають особливу повагу.
15 лист. 2021

Щира подяка

Адміністрація, педагогічний колектив, учні Вищетарасівського ліцею висловлюють щиру подяку депутатці Дніпропетровської обласної ради Тамарі Олексіївні Скорук за фінансову підтримку у придбанні мультимедійного проектора та широкоформатного екрану для актового залу нашого закладу.
10 лист. 2021

Сучасний світ має особливі виклики

учасний світ має особливі виклики: новітні технології дистанційного навчання стають інструментом доступу до якісної освіти. В українській освіті вже є чимало набутків, які можна успішно застосовувати для дистанційного навчання: додатки, програми, відеоуроки, навчальні онлайн ігри.
9 лист. 2021

МОВА ЄДНАЄ ВСІХ !

Вже традиційно сьогодні, 9 листопада , учні 10 та 11 класів долучилися до написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
25 жовт. 2021

Чисте подвір'я

Колектив Вищетарасівського ліцею провели на території закладу операцію "Чисте подвір'я"
14 жовт. 2021

З днем захисника україни

13 жовт. 2021

Сьогодні у Вищетарасівському ліцею пройшла робоча зустріч

Сьогодні у Вищетарасівському ліцею пройшла робоча зустріч з питання проектування дитячого садку при ліцею та нової котельні на пелетах.
13 жовт. 2021

Особливий день для українців

14 жовтня – це особливий день для українців. Саме цього дня відзначається велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Легенди про його витоки різняться, проте суть залишається незмінною: мова йде про епізод, коли Богородиця нібито з’явилася жителям Константинополя, захистивши їх від навали. За однією версією, місто взяло в облогу військо київського князя Аскольда (IX ст.), за іншою — сили мусульман-сарацинів у X ст. Жителі міста звернулися до Божої матері з проханням про порятунок, після чого вона нібито з’явилася перед людьми та вкрила їх своїм покровом (омофором). Ворожі війська відступили, Константинополь врятували, легенда залишилася в житіях святих і літописних пам’ятках, а в пам’ять про диво у Візантії згодом стали святкувати день Покрови Пресвятої Богородиці.