9 лист. 2018

Пізнаймо в серці рідне слово

У Вищетарасівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся інформ-дайджест «Пізнаймо в серці рідне слово», присвячений Дню української писемності та мови
8 лист. 2018

Сторітеллінг як метод навчання

В четвер, 8 листопада, у Вищетарасівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведенно засідання теоретико-динамічної групи філологів Томаківського району на тему «Сторітеллінг як метод навчання»
11 жовт. 2018

Золота осінь

У такий теплий, погожий день на подвір’ї Вищетарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів багатолюдно: окрім учнів та вчителів, тут багато батьків і жителів села, які завітали на свято Покрови Пресвятої Богородиці, а також урочистості, приурочені Дню українського козацтва та Захисника Вітчизни.
21 вер. 2018

День миру

Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.
21 вер. 2018

Найбільше у світі щастя - це мир

Найбільше у світі щастя - це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.
19 вер. 2018

день народження СМАЙЛИКА

19 вересня, у день народження СМАЙЛИКА, у школі панувала атмосфера щирої радості. Цей день приніс багато приємних емоцій.
7 вер. 2018

Спорт, спорт і тільки спорт !

ьогодні в школі пройшли справжнісінькі олімпійські ігри. Учні з завзяттям взялися до різноманітних спортивних змагань та досягли в них неймовірних результатів.
1 вер. 2018

25 день знань в нашій школі!

25 день знань в нашій школі! Приємного перегляду !!!
24 серп. 2018

З Днем незалежності України

З національним святом українського народу – Днем незалежності – ми щиро Вас вітаємо! Благополуччя, щастя, радості, натхнення, Добра, здоров’я й злагоди бажаємо. Нехай це свято Вам наснаги додає, В майбутнє краще доля стежку прокладе.
16 серп. 2018

Cучасні дидактичні матеріали для наших першокласників!

Хочемо поділитися приємною новиною! Учора ми отримали сучасні дидактичні матеріали для наших першокласників!