Мрії, втілені спільними зусиллями!

6 жовт. 2021
Мрії, втілені спільними зусиллями! Сьогоднішній день у Вищетарасівському ліцеї був особливим. Усміхнені обличчя дітей, щасливий блиск в очах – всі зібралися на урочисту подію: відкриття оновленого, наповненого сучасним обладнанням спортивного залу для наших початківців, здобувачів освіти нової української школи, для наших «нушиків»! Висловлюємо щиру подяку головним спонсорам - ФГ "Мацько В.О.", в наданні благодійної допомоги для реконструкції спортивної зали. Очільники фермерського господарства Володимир Олександрович та Тетяна Миколаївна дали потужний старт для втілення дитячих мрій. Зі словами вдячності звертаємося до усіх, хто приймав участь у ремонтних роботах, зокрема, старості нашого села Сіваку Олександру Володимировичу, батькам учнів , педагогічному колективу за те, що зуміли довести: разом – ми сила! Ми об’єднали наші зусилля і зробили цю прекрасну справу. Щасливі очі дітей були найбільшою винагородою для нас, дорослих. Ми бажаємо нашим учням спортивних рекордів та незламної волі до перемоги!