7 черв. 2012

День медицини та гігієни!

Сьогодні в таборі день здоров`я. Сан пост школи під керівництвом мед. працівника Серги Т.О. та педагога організатора Гуділіної Ю. В. в доступній формі провели для дітей медичній лікбез!!!
6 черв. 2012

День фізкультури і спорту!

Фізорг табору Сич В. І. провела змагання «Веселі старти» між збірними загонів.
5 черв. 2012

Свято Трійці. Конкурс плетіння віночків.

Вивчаємо народні традиції. Вихователь Логвін О. О. ознайомила дітей із звичаями та традиціями святкування Трійці.
1 черв. 2012

День захисту дітей!

Табір "Веселка" святкує день захисту дітей.
31 трав. 2012

День подорожей "Люби і знай свій рідний край"

Загін "Барвінок" на чолі з вихователем Ткачук Л. М. і вожатою Терещенко Н. Провели цікаву вікторину "Чи знаеш ти свій рідний край"
30 трав. 2012

День екології "Зелена планета"

День екології під керівництвом Олійник С. С. пройшов цікаво і пізнавально.
29 трав. 2012

День природи !!!

Сьогодні ДОТ "Веселка" відзначив день природи.Було проведенно змагання "Знавці природи" На чолі з педагогом В. П. Воронцовою діти дізналися багото цікавого про життя рослин та тварин!!!
28 трав. 2012

Відбулося феєричне відкриття ДОТ "Веселка"

При Вищетарасівській ЗОШ I-III ст. Відбулося урочисте відкриття табірної зміни "Літо 2012". Ми любимо сонце і квіти, і літо нам шле свій привіт! Ми-табору "Веселка" діти, землі нашої цвіт!!!
11 квіт. 2012

Що? Де? Коли?

21 бер. 2012

тиждень української мови і літератури

У Вищетарасівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено тиждень української мови і літератури (5 – 12 березня 2012 року). Підготовлено виставку на тему «Ми тебе не забули, Тарасе!»