21 черв. 2012

День печеної картоплі «Раз картопля, два картопля »

Сьогодні в таборі день печеної картоплю Директор табору Анохіна Т.М. організувала вихід дітей на природу з польовою кухнею. Найсмачніша каша і картопля – та, що зварена на вогнищі.
20 черв. 2012

День здоров’я Тренінг «Я хочу бути розумним та здоровим»

Вчитель основ здоров’я Реут С.О. провела тренінг «Я хочу бути розумним та здоровим» Вихованці в тренінговій формі дізналися правила та принципи здорового способу життя.
19 черв. 2012

День танців «Танцюють всі» Книга рекордів Гіннеса

Сьогодні день танців. Вожаті з вихователями провели для дітей дискотеку. Також пройшов конкурс – огляд для створення книги рекордів Гіннеса.
18 черв. 2012

День моди « Від Кутюр »

Наші дівчата неперевершені майстрині. День моди пройшов під девізом: «Найкраще те, що є довкола». Моделі показали своє вбрання виготовлене з різних матеріалів. Переможці отримали призи.
15 черв. 2012

День ЮІР!!! Конкурс велосипедистів «Смуга перешкод»

Веселка проводить конкурс велосипедистів. Діти із задоволенням змагаються в умінні не просто вправно їздити на велосипедах але й у знанні правил вуличного руху.
14 черв. 2012

День чистоти! Акція "Прибери світ, він буде кращим"

В таборі проведено трудовий десант по благоустрою території та прибирання майданчика. Старші діти, на чолі з вихователями вийшли на прибирання території навколо стадіону.
13 черв. 2012

День пригод!!! Гра "Пірати Каховського моря"

Сьогодні в таборі пройшла гра "Пірати Каховського моря". Діти із задоволенням представляли свої костюми, провели захист команд-кораблів. Найбільшу цікавість викликали пошуки скарбу.
12 черв. 2012

День гумору! "Валіза жартів"

В таборі гуморина. Вожаті з дітьми змагаються в дотепності!!!
11 черв. 2012

День Театру! Тиждень англійської мови :)

Вчитель зарубіжної літератури Білоус Л. Г. провела з дітьми захоплюючу подорож до казкової країни "Видумляндії". Тиждень англіїської мови розпочався театралізованої казкою.
8 черв. 2012

День краєзнавства!

Діти відвідали краєзнавчий музей с. Вищетарасівка. Екскурсовод і господиня музею Сімбірьова В.Г. провела цікаву, експресію по історії села і місцевості.