21 вер. 2012

Стежками партизанської слави

20 вер. 2012

День юного натураліста

«Юнат –це на все життя» під таким девізом пройшов День юного натураліста в Вищетарасівській ЗОШ I-III ступенів
14 вер. 2012

Ще не вмерла України і слава, і воля…

14 вересня 2012 року в школі було проведено Єдиний урок патріотизму на тему «Ще не вмерла України і слава, і воля…».
13 вер. 2012

Школа – мій рідний дім!

Учні нашої школи взяли участь в обласному конкурсі «Школа – мій рідний дім»
12 вер. 2012

Єдиний урок з фізичної культури

на тему «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру»
11 вер. 2012

До 118 річниці з дня народження О.П.Довженка.

1 вер. 2012

День знань!!!!!!

І знову осінь на поріг І чути всюди дзвінкий сміх!
30 серп. 2012

Олександр Вілкул: «Тернівський професійний гірничий ліцей – приклад успішної модернізації системи професійно-технічної освіти Дніпропетровщини»

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзну нараду щодо модернізації системи професійно-технічної освіти області. Нарада пройшла на базі Тернівського професійного гірничого ліцею, який проводить підготовку і перепідготовку працівників вугільної промисловості Дніпропетровщини.
28 серп. 2012

Олександр Вілкул: «Дніпропетровська область впроваджує сучасні міжнародні принципи розвитку професійно-технічної та вищої освіти»

Дніпропетровська область впроваджує сучасні міжнародні принципи розвитку професійно-технічної та вищої освіти.
28 серп. 2012

Олександр Вілкул: «На Дніпропетровщині в рамках впровадження нового Держстандарту початкової школи всі вчителі іноземної мови пройшли курси підвищення кваліфікації»

Про це сказав губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників області, що пройшла за участі Міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.