"Ритми дитинства"

вокально - хореографічний гурток

Керівник гуртка

Апросяненко Олена Олександрівна

/вчитель музики і художньої культури/

Середа -    15.00 - 16.00
                           П"ятниця - 15.00 - 16.00

Напрям діяльності:           художньо-естетичний, дозвіллєво-розважальний

Мета:

—    навчати вокального співу, розвивати музикальні дані;

—    формувати основи естетичної культури, естетичного сприймання та емоційного ставлення до музики, основи сценічної майстерності;

—    створити умови для реалізації творчого потенціалу особистості;

—    сприяти розвитку різних форм дозвіллєвої діяльності тощо.

Участь у заходах:

календарні свята, розважальні заходи, , конкурси, вечори відпочинку, виховні заходи, святкові лінійки, концертні програми.

Музичне виховання відіграє важливу роль у духовному становленні особистості дитини. Виховання музикою має найточніший, найдоцільніший вплив на розвиток духовного світу кожного школяра, пов’язується  із його загальним розвитком, здійснюється у контексті становлення цілісної особистості.

Без пісні нам не жити! – так кажуть вихованці вокального гуртка. Гурток працює. перш за все для того, щоб виховувати у гуртківців моральні та естетичні якості засобами пісні, шукати юні таланти, розвивати їх вокальні здібності.
На заняттях діти вивчають різні системи дихання, працюють над постановкою голосу, зміцненням голосового апарату. Постійна робота над собою, виступи, концерти сприяють розвитку умінь застосовувати правильне голосоведіння, яке відіграє важливу роль в ансамблевому співі. Гуртківці вчаться вільно почувати себе на сцені, правильно реагувати на погляди глядачів, долати почуття скутості, тривоги перед виступом.

Музична культура людини є органічною частиною культури народу, до якого вона належить або серед якого живе. Тому в програмі особлива увага приділяється народній музиці, музичному фольклору і сучасній пісні.

.