Шановні батьки!

Щиро вітаємо Вас на сайті

ВИЩЕТАРАСІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ.

Батько і мати, тато і мама-це перші два авторитети, на яких для дитини грунтується світ, віра в життя, в людину, в усe чесне, добре і святе. Бути батьками — неймовірне щастя, далеко не кожна людина обдарована ним. Однак народити дитину - це лише половина справи. Друга половина, не менш складна, — це правильно її виховати. Великий педагог А.С.Макаренко говорив: "Наші діти — це наша старість. Правильне виховання — це наша щаслива старість, погане виховання — це наше майбутнє горе, це наші сльози, це наша провина перед іншими людьми". Погодьтесь, не раз у вихованні дітей ми кидаємося з одних крайнощів у інші. То ми надто мало себе любимо, помічаючи лише свою дитину, а «залюблюючи» її, втрачаємо своє «я», губимо стосунки та особисте щастя. Або ж навпаки: поводимося надто егоїстично, забуваючи, що наша дитина потребує саме нашої, батьківської, любові, опіки й турботи. Сподіваємося, на сторінці "Для вас, батьки!"  Ви знайдете багато корисної інформації, яка допоможе Вам у вихованні дітей.